Aργολίδα: Τα τελικά αποτελέσματα σταυροδοσίας για υποψηφίους περιφερειακούς συμβούλους

0

Τελικά αποτελέσματα με τους σταυρούς που πήρε κάθε υποψηφιος περιφερειακός σύμβουλος δίνει η ιστοσελίδα της Περιφέρειας. Τα εκλογικά αποτελέσματα που παρουσιάζονται στην ιστοσελίδα, υπενθυμίζεται ότι είναι σύμφωνα με τα τηλεγραφήματα των Δικαστικών Αντιπροσώπων. Τα επίσημα αποτελέσματα θα ανακοινωθούν από τα Πρωτοδικεία.

ΤΑΤΟΥΛΗΣ Π. – Νέα Πελοπόννησος 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΣΙΔΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ8.660
 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ3.708
 ΓΑΝΩΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3.540
 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ3.397
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΤΙΝΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ2.922
 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.806
 ΜΠΟΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ2.783
 ΠΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ2.572
 ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ2.559
 ΣΙΑΧΑΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ2.005
 ΛΑΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ1.419
 ΤΟΥΡΛΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΣΑ) του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ1.132

———————————————————————————————–

ΝΙΚΑΣ Π. – Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ5.071
 ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ4.946
 ΜΑΝΤΖΟΥΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ4.585
 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ3.566
 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ2.660
 ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ2.321
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ2.273
 ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ2.195
 ΜΠΟΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ1.592
 ΔΟΥΡΑΝΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ1.179
 ΔΕΜΟΙΡΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ1.048
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ708

———————————————————————————————–

ΔΕΔΕΣ Γ. – ΝΕΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ1.858
 ΜΕΡΜΙΓΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ1.597
 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ1.241
 ΤΣΕΤΣΕΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ1.198
 ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ1.166
 ΜΠΙΝΙΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ810
 ΡΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ697
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ692
 ΣΚΟΥΡΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΒΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ658
 ΣΚΛΗΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ582
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ444
 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ381

——————————————————————

ΓΟΝΤΙΚΑΣ Ν. – ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΓΚΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ788
 ΑΓΓΕΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ515
 ΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ417
 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ397
 ΤΖΑΒΕΛΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ333
 ΜΠΑΒΕΛΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ327
 ΚΡΟΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΦΩΤΙΟΥ320
 ΠΙΝΑΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ313
 ΠΑΣΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ285
 ΜΑΡΙΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ272
 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΙΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΘΕΟΛΟΓΟΥ206
 ΤΑΒΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΤΡΙΔΗ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ92

———————————————————————————————–

ΜΠΟΥΝΤΡΟΥΚΑΣ Ι. – ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΙΑΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΜΟΥΤΖΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ635
 ΜΟΛΑΣΙΩΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ627
 ΜΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ588
 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ360
 ΠΙΤΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ347
 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΑΦΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ284
 ΞΥΠΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ189
 ΝΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ103
 ΤΡΟΥΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ93

———————————————————————————————–

ΤΖΕΜΠΕΤΖΗΣ Δ. – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΥΓΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟ 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ750
 ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ302
 ΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ254
 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ246
 ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ228
 ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ156
 ΚΑΛΑΘΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ134
 ΜΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ95
 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ90
 ΜΑΛΛΟΦΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ87

———————————————————————————————–

ΠΕΤΡΑΚΟΣ Α. – ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ 

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΔΡΟΥΓΚΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ344
 ΚΟΚΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ286
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΗΛΙΟΥ261
 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ243
 ΜΑΡΙΝΑΚΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ227
 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ134
 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ (ΗΛΙΑΝΑ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ109
 ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ91
 ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΓΙΟΥΛΗ) του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ86
 ΤΖΩΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ83
 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΕΦΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ68

———————————————————————————————–

ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ. – ΠΡΑΣΙΝΗ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΣ

ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΤΣΙΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ161
 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ129
 ΑΜΑΞΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ113
 ΒΕΜΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΙΩΑΝΝΗ99
 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ81
 ΚΑΛΠΙΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ62
 ΣΠΗΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ60
 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ59

———————————————————————————————–

ΚΑΤΣΑΡΗΣ Π. – ΑΝΤΑΡΣΙΑ ΣΤΟ ΜΩΡΙΑ ΣΥΜΠΟΡΕΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ 

Ψήφοι Συνδυασμού: 693 (1,19%)
ΟνοματεπώνυμοΣταυροί 
 ΓΕΩΡΓΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ169
 ΖΑΚΚΑ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΗΛΙΑ133
 ΤΑΡΑΒΙΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ120
 ΚΟΛΩΝΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ86
 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΥΜΕΩΝ83
 ΓΕΩΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ77
 ΝΕΖΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ68
 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΚΛΑΥΔΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ45